Сучасні технології діагностики та лікування дозволяють швидко і безболісно позбутися захворювань, пов’язаних з товстим кишечником. Доволі часто пацієнти відкладають візит до проктолога через делікатність проблеми. Але це помилка, так як відчуття, викликані захворюваннями, суттєво впливають на якість життя, привносять в нього безліч незручностей. Тому при першому ж дискомфорті у товстому кишечнику слід звернутися до лікаря, щоб знайти причину та усунути її.

Досвідчений проктолог проведе обстеження, яке дозволить поставити максимально точний діагноз, і на основі отриманих даних назначить курс лікування. Сьогодні зазвичай можна обійтись неінвазивними або малоінвазивними методами, без необхідності хірургічного втручання.

До найбільш поширених захворювань відносять:

·Тріщини у прямій кишці;

·Поліпи;

·Геморой;

·Параректальний абсцес;

·Анальний свербіж.

Від таких захворювань не застрахована жодна людина. Неправильне харчування, важкі фізичні навантаження, сидяча робота, спадковість – це лише кілька можливих причин появи проблеми.

При появі будь-яких симптомів, які можуть вказувати на захворювання, треба якомога скоріше записатись на консультацію до проктолога.